POM Ltd. Sp. z o.o. w Brodnicy, Producent maszyn rolniczych i leśnych

Menu witryny

Language

Nowości
Nowe wały tylne do agregatów
Brodnica, 2016-03-06  

      

     Dla lepszego wtórnego zagęszczenia gleby, kruszenia brył i wyrównania powierzchni pola POM Ltd do dotychczasowej szerokiej oferty wprowadza nowe rodzaje tylnych wałów do agregatów uprawowych. 

 

 

Więcej…
 
Agregat do upraw przedsiewnych SIGMA PLUS
Brodnica, 2015-11-19 

      

     Agregaty do upraw przedsiewnych SIGMA PLUS stanowią głęboko zmodernizowaną wersję (Lifting) hydraulicznych agregatów SIGMA H z wałkiem przednim.

     Cechuje je większa szerokość robocza, kopiowanie głębokości roboczej na wałach przednim płaskownikowym i tylnym strunowym 2-rzędowym. Sekcje robocze wałów i kultywatorów podwieszone są na obrotowych ramionach, co zapewnia im niezależne dopasowanie się do nierówności poprzecznych pola.

Agregaty przeznaczone są do przygotowania gleby nawet ciężkiej przed siew z wyjątkiem gleb zakamienionych.

Więcej…
 
Agregaty talerzowe o stałej szer. roboczej - półzawieszany ALFA
Brodnica, 2015-11-02 

 

   

    Nowa wersja agregatu ALFA charakteryzuje się zmienionym mechanizmem przesuwu belek narzędziowych względem siebie, oraz mniejszą masą agregatu.

 

Wersja półzawieszana tego modelu jako wózek transportowy wykorzystuje tylny wał zagęszczająco - kruszący typu oponowego o oznaczeniu F650 (Flexible) wyposażony w hydrauliczny wydźwig do transportu (Drive) oraz do regulacji głabokości pracy talerzy. Dzięki połączeniu tych funkcji eliminuje się klasyczny wózek transportowy, skraca się agregat oraz obniża ciężar i cenę. Dodatkowe wyposażenie w sprzęg do siewnika typu B, umożliwia jednoczesny wysiew nasion.

 

Więcej…
 
Lekka wersja agregatu do płytkiej i głębokiej uprawy DELTA T
Brodnica, 2015-02-07  

 

   

    taurus lt 03 Rodzina agregatów do uprawy bezorkowej DELTA, wzbogaciła się o nowy model agregatu w wersji lżejszej DELTA T.

Maszyna składa się z: przedniego rzędu talerzy tnących o średnicy 510 mm, z zabezpieczeniem na gumach skrętnych (tak jak w agregacie talerzowym), sekcji zębów głęboko spulchniających ( do 30 cm ), tylnego rzędu talerzy tnąco-wyrównujących oraz wału tylnego (do wyboru z oferty POM Ltd.).

Istnieje możliwość zagregowania maszyny z naszym siewnikiem nabudowanym JOTA N co pozwoli na jednoczesny wysiew nasion.

 

Więcej…
 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.